Skip to Main Content

ODPRIMO:UM

Lahko vam pomagamo in svetujemo pri

- izbiri ustrezne publikacije za objavo v odprtem dostopu,

- izbiri ustrezne publikacije glede plačila APC,

- ugotavljanju IF faktorja OD revij,

- preverjanju politik odprtega dostopa izbranih revij,

- ugotavljanju skladnosti politike odprtega dostopa izbranih revij z zahtevami financerja raziskave,

- ugotavljanju zahtev financerjev raziskav Evropske komisije, ARRS in drugih glede odprtega dostopa,

- uveljavljanju odprtega dostopa po zeleni poti,

- deponiranju publikacije v institucionalni repozotorij DKUM,

- deponiranju raziskovalnih podatkov v DKUM ali drugi ustrezni tematski repozitorij,

- ...

Pomoč na članicah

Knjižnica Ekonomsko-poslovne fakulteta


Ines Luetić Gusel, vodja knjižnice
E: ines.gusel@um.si; T: 02 2290238
 
Knjižnica tehniških fakultet (FGPA, FS, FKKT, FERI)



Mojca Markovič, vodja knjižnice
E: mojca.markovic@um.si; T: 02 2207017
Knjižnica Mirka Ilešiča (Pravna fakulteta)

mag. Natalija Orešek, bibliotekarka
E: natalija.oresek@um.si; T: 02 2504251
Knjižnica Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede

mag. Ksenija Škorjanc, vodja knjižnice
E: ksenija.skorjanc@um.si; T: 02 3209007
Knjižnica Fakultete za zdravstvene vede

Nevenka Balun, vodja knjižnice
E: nevenka.balun@um.si; T: 02 3004722
Knjižnica Fakultete za organizacijske vede

Anita Breceljnik, bibliotekarka
E: anita.breceljnik@fov.uni-mb.si; T: 04 2374209
Knjižnica Medicinske fakultete

Zorica Milinović, vodja knjižnice
E: knjiznica.mf@um.si; T: 02 2345850

Knjižnica Fakultete za logistiko

dr. Vesna Mia Ipavec, vodja knjižnice
E: vesnamia.ipavec@um.si; T: 03 4285306

Urška Rizmal, bibliotekarka
E: urska.rizmal@um.si; T: 03 4285306

Knjižnica Fakultete za turizem

Nina Malovrh
E: nina.malovrh@um.si; T: 08 2054013

 

Knjižnica Fakultete za varnostne vede

Barbara Erjavec, vodja knjižnice
E: barbara.erjavec@fvv.uni-mb.si; T: 01 3008312

Miklošičeva knjižnica (FF, FNM, PEF)

Mojca Garantini, vodja knjižnice
E: mojca.garantini@um.si; T: 02 2293736
Knjižnica Fakultete za energetiko


Rosvita Kocbek Pavalec, vodja knjižnice
E: rosvita.kocbek@um.si; T: 02 2507467
   

Licenca

Creative Commons licenca
Ta vodič je objavljen pod Creative Commons Priznanje avtorstva 4.0 Mednarodno licenco.

Urednice: mag. Dunja Legat, Jerneja Grašič, Brina Klemenčič

Pomoč v UKM

mag. Dunja Legat
UKM
++386 2 25 07 478, dunja.legat@um.si

Bernarda Korez
UKM
++386 (0)2 25 07 447, bernarda.korez@um.si

Boža Janžekovič
UKM
++386 (0)2 25 07 441, boza.janzekovic@um.si

{{system_footer}}