STROJNIŠTVO

Ta vodič vam bo pomagal pridobiti informacije, ki jih potrebujete pri svojem študiju in raziskovalnem delu.

Elektronski viri za področje tehnike

Študentje in zaposleni na Univerzi v Mariboru lahko do večine naročniških elektronskih informacijskih virov dostopajo z računalnikov v časopisni čitalnici UKM in računalnikov, ki so nameščeni v prostorih Univerze v Mariboru, ter z oddaljenih lokacij. Drugi člani knjižnice lahko informacijske vire uporabljajo v časopisni čitalnici UKM.

Oddaljeni dostop