Bibliotekarska zbirka

Vsebuje gradivo s področja bibliotekarstva in sorodnih znanosti. Predstavlja temeljno zbirko literature na tem območju, namenjeno študentom bibliotekarstva, knjižničarjem in strokovnim delavcem, ki se pri svojem delu srečujejo s tem področjem.

Kaj potrebujem za dostop?

Študentje in zaposleni na Univerzi v Mariboru lahko do večine naročniških elektronskih informacijskih virov dostopajo iz računalnikov v časopisni čitalnici UKM in računalnikov, ki so nameščeni v prostorih Univerze v Mariboru ter z oddaljenih lokacij. Za dostop potrebujete uporabniško ime in geslo.

Ostali člani knjižnice lahko informacijske vire uporabljajo v časopisni čitalnici UKM.

Priporočamo

EBSCO e-knjige

Prebrskajte EBSCO bazo e-knjig, kjer imate na razpolago skoraj 126.000 naslovov.